AHSİS YAZILIM.

Yasal Bilgiler

Teslimat ve İade şartları

 Anasayfa / Bilgiler /Teslimat ve İade şartları

Teslimat ve İade şartları

TESLİMAT

Script teslimatı müşterinin e-posta hesabına indirme linki gönderme şeklinde yapılır veya müşteri sipariş geçerken sipariş not kısmına FTP bilgilerini eksiksiz iletmiş ise ücretsiz kurulum gerçekleşir

İADE ve BAKIM

Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade ve değişim söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz ve Tüm detayları Ekibimizden tam olarak öğrenerek satın alma işlemini gerçekleştiriniz.

Müşteriye kurulan yada yapılan yazılım 1 Yıl süre ile olası yazılımsal hatalarda yapılan anlaşmalara göre yazılıma ikinci şahıslar müdehale etmediyse ve kodlarda değişim yapılmadıysa ücretsiz bakımı yapılmaktadır. 1 yılı geçen teslim edilmiş her yazılım için ekstra güncelleme ve bakım ücreti belirlenir. Eğer kodlara yada Sql'e ikinci şahıslar tarafından müdahale edildiyse bu ücret yeni yazılım miktarına kadar yüksele bilir.

Hatalar yazılımın kurulu olduğu sunuculardan dolayı kaynaklanıyor ise bu hataların düzeltilmesinden sorumlu olmamakla birlikte herhangi bir müdehalede bulunmakla mükellef değilizdir.

Reklam Alanı

Ahsis Yazılım Ekibi olarak faydalı görünen firmaların yada ürünlerin tanıtımı için kullanılacak reklam alanı.

Çözüm Ortaklarımız

Copyright © 2002 - 2021 AHSİS YAZILIM | Tüm hakları Saklıdır. AHSİS Yazılım Tarafından Kodlanıp Geliştirilmiştir.