AHSİS YAZILIM

HİZMETLERİMİZ

Mobil Uygulama

 Anasayfa / Hizmetlerimiz /Mobil Uygulama
Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

Fikirlerinizi Mobil ve Akıllı Cihazlara Taşıyoruz!

Mobil uygulamalar teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyacımıza yanıt bulabilmemize yardımcı olan mobil uygulamalar kurumsal firmaların,özel sektörle ilgilenenlerin, e-ticaret yapanların,hatta kişisel siteleri olanların bile mobilden ulaşılabilir olması bir yerde mecburi olmuştur.

Akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde kullanıcılar bulundukları noktadan ürün siparişi verebiliyor,rezervasyon işlemi gerçekleştirebiliyor,bir kurulum hakkında bilgiye sahip olabiliyor, güncel haberlerden anlık olarak haberdar olabiliyor kısacası akla gelebilecek her türlü etkileşimi gerçekleştirebiliyorlar. Bahsettiğimiz bu potansiyele sahip olmak isteyen girişimciler ve işletmeler mobil uygulamalara yönelerek gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyor.

AHSİS Yazılım olarak sizlere özel istenilen içerikte mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Özgün ve anlaşılır mobil tasarımlarımız, teslim edildikten sonraki aşamalarda da ihtiyaç halinde güncelleme ve oluşacak olan sorunlar için teknik desteğimiz ile sizlere kaliteli bir çözüm sunuyoruz. Uygulamaların içeriklerinin ve özelliklerinin belirlenmesinden,tasarımına, yani bir uygulamayı en iyi şekilde hayata taşımak için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyoruz.

Native uygulama, üzerinde çalıştığı platformun yazılımsal ve donanımsal olanaklarına doğrudan erişebilen, cihazın kendi ana platformu tarafından desteklenen bir dille yazılmış ve derlenmiş uygulamalara denir. Java ile geliştirilen Android uygulamaları, Objective C veya Swift ile geliştirilen iOS uygulamaları native uygulama örnekleridir.

Hybrid uygulama ise tek kod ile yazılan ve birden fazla platformda çalışabilen uygulamalardır. Bu uygulamalar HTML5, CSS3 ve JavaScript‘in gücü üzerine inşa edilerek cihazlarda çalıştırılır. Native uygulamalar gibi sistem kaynaklarına doğrudan değil de bir ara katman ile erişir. Aynı zamanda cross-platform(çarpraz platform) uygulama geliştirme olarak da adlandırılan bu yaklaşımda, tüm platformlar için aynı sonuç üretilir ve tek bir dil kullanarak native benzeri bir uygulama oluşturmak hedeflenir.

AHSİS YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Reklam Alanı

Ahsis Yazılım Ekibi olarak faydalı görünen firmaların yada ürünlerin tanıtımı için kullanılacak reklam alanı.

Çözüm Ortaklarımız

Copyright © 2002 - 2021 AHSİS YAZILIM | Tüm hakları Saklıdır. AHSİS Yazılım Tarafından Kodlanıp Geliştirilmiştir.